Мовний центр «OST-WEST» може запропонувати Вам низку послуг пов’язаних з перекладами іноземних мов. Іноземні мови– це гарантія успіху у сучасному суспільстві, тому іноземна мова набуває неабиякої розповсюдженості у сьогоденні. Ми надамо Вам якісні послуги, до яких входять як усний, так і письмовий переклад. Бюро перекладів проводить мовні курси та переклад тексту, а також переклад офіційних документів з понад 35-ти мов світу.

perevodimНа сучасному ринку послуг найбільшим попитом користуються: переклад з англійської мови, переклад з польської мови, переклад з німецької та італійської мов. А також у нас Ви без проблем зможете замовити таку послугу як усний перекладач з польської та інших мов. Якщо Вас цікавить переклад сайтів, переклад документів, переклад тексту медичної, юридичної та інших тематик, поспішайте звернутися в центр іноземних мов OST-WEST.

Усний переклад потребує висококваліфікованого перекладача , котрий стане запорукою якісного перекладу і якого Ви можете знайти у нашому центрі іноземних мов!

Виникли питання щодо письмового перекладу офіційних документів? Ділова іноземна мова у бюро перекладів  завжди рада прийти Вам на допомогу! Переклад: англійська, польська,  французька, німецька, іспанська, португальська мова, та чимало  інших не складуть труднощів для мовного центру «OST-WEST».

01.02.02

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:

  • Письмові переклади документів (свідоцтва, сертифікати, дипломи, довідки, контракти, угоди, доручення, статути, акти, накладні,заяви, звіти та інше)
  • Нотаріальне засвідчення
  • Переклади найрізноманітнішої тематики та технічної документації
  • Надання перекладацьких послуг під час відряджень та відпочинку
  • Легалізація документів у представництвах та посольствах

Центр іноземних мов «Ost-West» фахово здійснює переклади у задані терміни, пропонує гнучку систему знижок та можливість вибору будь-якої форми оплати.

Ціни на переклади у Луцьку оптимальні за співвідношенням «ціна-якість».

СПІВПРАЦЮЮЧИ З ЦЕНТРОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ «OST-WEST» ВИ ОТРИМУЄТЕ ТАКІ ПЕРЕВАГИ:

  • Високу фаховість перекладачів, які відвідують семінари та конференції з метою підвищення та поглиблення свого кваліфікаційного рівня;
  • Переклади різних форматів, які ми приймаємо виконуються якісно та швидко і видаються у зручному для замовника вигляді;
  • Професійну етику наших перекладачів, які не розголошують та не використовують інформацію яку отримали для перекладу.